پیش دبستان و دبستان دخترانه ایران فردا - بهترین دبستان دخترانه منطقه 22 - دبستان دخترانه شهرک گلستان - چیتگر

درباره ما

پیش دبستان و دبستان دخترانه ایران فردابه لطف الهی و با تدبیروتلاش خانم رافونه افشاری با ۲۳ سال تجربه آموزشی و مدیریت در سال ۱۳۹۷ در منطقه ۲۲ تاسیس شد . این دبستان با بهره گیری از امکانات و روش های نوین آموزشی وبرنامه های خاص و کادری مجرب ، دلسوز و متعهد امکان آموزش موثر را در محیطی شاد و پویا در جهت رشد و شکوفایی فرزندان ایران زمین فراهم کرده است . پیش دبستان و دبستان ایران فردا در ۷ پایه ( دوره پیش دبستان ۲ و دوره ابتدایی) در فضایی متفاوت و با رویکرد آموزشی، فرهنگی و پژوهشی فعالیت دارد. در این دبستان علاوه بر آموزش، به بهداشت روانی دانش آموزان توجه ویژه ای شده است و علاوه بر این که آموزش ها و فعالیت ها بر اساس سن نو آموزان برنامه ریزی شده و در هر پایه آموزش های فوق برنامه متفاوت است

فضاهای آموزشی نیز متناسب با سن پیش و دوره اول و دوره دوم دبستان مجزا و حتی نوع دکوراسیون ،تزیینات و رنگ بندی ها نیز متنوع می باشد .
علاوه بر این که ساختمان و موقعیت دبستان متمایز از سایر مراکز آموزشی این منطقه می باشد . اهداف و رویکردهای مدیریتی این دبستان نیز در جهت پرورش کودکانی شاد، خلاق ، پویا ،سالم،با ایمان ، صلح جو، اجتماعی، اندیشمند و مسئولیت پذیر می باشد.