پیش دبستان و دبستان دخترانه ایران فردا - بهترین دبستان دخترانه منطقه 22 - دبستان دخترانه شهرک گلستان - چیتگر

پیش ثبت نام در پیش دبستان و دبستان دخترانه ایران فردابا عرض سلام خدمت پدرها و مادرهای عزیز

با توجه به مراجعه زیادی که از طرف اهالی محترم برای ثبت نام در پیش دبستان و دبستان ایران فردا وجود دارد،با توجه به عدم ظرفیت مجموعه،تنها قادر به ثبت نام شمار مشخصی از دانش آموزان خواهیم بود

خواشمند است نسبت به پیش ثبت نام اقدام نمایید، تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند و با تعیین وقت در قدم اول از مجموعه ما بازدید نمایید و در ادامه بتوانیم مصاحبت کوتاهی با شما و دختر گلمون داشته باشیم.

امید است در آینده ای نچندان دور بتوانیم از تمام ظرفیت های موجود استفاده نموده و پاسخ گوی ثبت نام تمامی دختران گل در پیش دبستان و دبستان ایران فردا باشیم.

پیش دبستان و دبستان دخترانه ایران فردا مفتخر است تا با انجام فعالیت های خاص در زمره بهترین دبستان دخترانه فعالیت نماید.

خرسندیم که توانسته ایم همواره به به عنوان یکی از بهترین دبستان دخترانه منطقه ۲۲ سهم به سزایی در پیشرفت آموزش و پرورش اصولی این منطقه داشته باشیم.

پیش دبستان ودبستان دخترانه ایران فردا واقع در شهرک گلستان ، میدان اتریش بنفشه نهم شمالی پلاک ۱۵ همه روزه پذیرای پدر ها و مادرهای گرامی جهت بازدید از محیط دبستان خواهد بود شماره تماس : ۴۴۷۲۷۰۲۶

ما در بخش های مختلف وب سایت اطلاعات مناسبی را برای شما تدارک دیده ایم تا با مراجعه و بازدید از آنها بتوانید با گوشه ای از فعالیت های ما در مجموعه ایران فردا آشنا شوید.


  • مشخصات دانش آموز

  • مشخصات والدین

  • مشخصات تحصیلی

  • آدرس و تماس